Senior Competition Aggregate Winners

A GRADE AGGREGATE WINNERS

B GRADE AGGREGATE WINNERS

YEAR PLAYER YEAR PLAYER
1995 Mick Rowe 1995 Mick Darnell
1996 Jeff Pekin 1996 Mauro Boddi
1997 Mick Rowe 1997 David Marshman
1998 Mick Rowe 1998 Colin Case
1999 Jeff Pekin 1999 Jodie Lardner
2000 Leon Forrest 2000 Colin Case
2001 Leon Forrest 2001 Ben Ladlow
2002 Jeff Pekin 2002 David Marshman
2003 Jeff Pekin 2003 David Marshman
2004 Leon Forrest 2004 David Ryan
2005 Leon Forrest 2005 John Freimanis
2006 Mick Rowe 2006 John Freimanis
2007 Leon Forrest 2007 Jake Rudolph
2008 Leon Forrest 2008 Jake Rudolph
2009 Leon Forrest 2009 Rueben Grieger
2010 Jeff Pekin 2010 Rhys Hermans
2011 Lee Yarrow 2011 Peter Hanks
2012 Leon Forrest 2012 Peter Hanks
2013 Leon Forrest 2013 Dan McPharlin
2014 Leon Forrest 2014 Tony Girgis
2015 Leon Forrest 2015 Ian Flux
2016 Leon Forrest 2016 Gavin Morrow
2017 Leon Forrest 2017 Mick Eltze
2018 Leon Forrest 2018 Trevor Niblett

A Grade Premier Teams

Year
Team
Player 1
Player 2
Player 3
1999 Gunners d. Saints Grant Ross Danny Irwin Michael White
2000 Old Virgins d. Gunners      
2001 Hair Restorers Jeff Pekin Brendam Hallam Flo Vertigan
2002 Beauts United Matt Yua Brendam Hallam Alistair Cowie
2003 Howden Toyota d. F & P's Grant Ross Barry Hopper Peter Hermans
2004 Jelly Balls Leon Forrest Skye McIntyre Rob Caris
2005 Wimmera Bearings d. Stirrers Leon Forrest Ross Warrick David Ryan
2006 Asses d. Tigers Leon Forrest Daryl Adams Ben Ladlow
2007 Pink Floyd d. Ooot Ooot Leon Forrest Daryl Adams John Fremanis
2008 Marshmallows d. Noradjuha Leon Forrest David Marshman Ken Harrison
2009 Die Hard d. Badgers James Pyke Trevor Semmler Matthew Hill
2010 Hillbillies d. Young Ones James Pyke Matthew Hill Felix Moeller
2011 Die Hard d. Full Throttle James Pyke David Kennett Yau Liu
2012 Rhys' Raider Leon Forrest Rhys Hermans Alistair Cowie
2013 Ask Ken Leon Forrest Ken Harrison -------------
2014 Hoopers d. Advance Chris Hopper Tim Hopper -------------
2015 Wombats Leon Forrest Gino Roiter & Daryl Sinclair Reece Clancy
2016 Swamp Donkeys Rhys Hermans Dylan Emmerson Darren Jacobson
2017 DT's Tony Girgis Chris Hopper Darren Jacobson
2018 Hoppers Chris Hopper Simon Hopper Tim Hopper

B Grade Premier Teams

Year
Team
Player 1
Player 2
Player 3
1999 Warrack Go-Getters Jodie Lardner Heather Huebner Rowan Kelm
2000        
2001 Hogs David Marshman Leigh Doolan Trevor Papst
2002 Underdogs David Ryan Neil Poppl Alistair Cowie
2003 Fantastisch Tennis d. P J's David Marshman Mark Townsend Liz Smith & John Quick
2004 Three Stooges David Ryan Dennis Warrick Scott Adams
2005 Incredibles d. What The Adrian Dunstan John Freimanis Olivia Mills
2006 Dunno d. Incredibles Peter Jakobi Jake Rudolph Darren Blake
2007 Stingers d. All Stars Jake Rudolph Karen Mills Brett Adams
2008 Jannik's Men d. Fat Frogs Peter Blair Jannik Blair Tobias Blair
2009 Jerrys d. Unit MX Jake Rudolph Tanner Zerbst Robert Johnson
2010 Blue Black & Whites d. Raiders Peter Hanks Tanner Zerbst Danny Reyland
2011 Flawless d. Ruthless Alex Ross Danny Reyland Dave Parker & Daryl Sinclair
2012 Dr Davis Riley Blakeley Danny Reyland Billy Shields
2013 Scotland the Brave Ian Flux Max Burns Andrew Lang
2014 Worriers d. Pharoahs Gavin Morrow Mauro Boddi Jenny Blakeley
2015 Poets Ian Flux Dylan Emmerson Byron Bai
2016 We R Betta Lewis Thomas Emmalee Anton Trevor Niblett
2017 Daffy Ducks Mick Eltze Brad Jarred & Brett Barnett Trevor Niblett
2018 Keen-Agers Steve Connor John Rogers David Wortley